Romanticky mysteriózní, komediálně hororový sitkom z Brna.

Šestidílný teologicky, dieteticky a celospolečensky nekorektní seriál z nově vzniklé tvůrčí dílny Isteník – Uličník – Vacek. Šest epizod vypráví o prapodivných událostech, které změnily životy několika vzájemně nepropojitelných lidí spojených prostředím obchodu se zdravou výživou v Brně.

Hlavními (anti)hrdiny seriálu jsou Martin (Michal Isteník) a Luděk (Jakub Uličník), chlapci těsně před čtyřicítkou, kamarádi z dětství, kteří nikdy rozhodně nevypadli z plakátu, ani z „Bylo nás pět“. Byli totiž jen dva. I tak jich ale vždycky bylo až moc. Martin je inteligentní, ale vlastně pořádně nic neumí. Prý kdysi uměl být okouzlující a vtipný, proto si dokázal vzít Natálii (Agáta Červinková). Ta je až nechutně bohatá, díky čemuž si Martin může dovolit vlastnit velmi trendy a výnosný obchod se zdravou výživou s názvem Vegálie. Martin ale svůj obchůdek nenávidí až na dřeň uzeného tofu. Luděk je génius a účetní, což je označení, které ho vůbec nevystihuje. Je schopný, mocný, má známosti, a přece o něm nikdo neví.

Epizodní role seba sama si v seriálu střihly slavné osobnosti v čele se jmény jako Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Lukáš Hejlík, Zdeněk Junák, Jiří Dvořák, nebo Hana Holišová.

režie: Michal Isteník, Jonáš Vacek

scénář: Michal Isteník, Jonáš Vacek, Jakub Uličník

dramaturgie: Jakub Uličník, Ondřej Elbel

kamera: Pavol Bigoš

hudba: Lukáš Janota

producent: Petr Lepka, Jan Perout

 

Seriál ke shlédnutí na stránkách VOYO.

 

"BTS Film o filmu"

Pro poskytování co nejlepších služeb našim zákazníkům používáme cookies.